Recommend

AKWARELA - NAJLEPSZE STRONY

Polskie Strony Artystyczne - witryny artystów

Ekspozycje sztuki

ARTYSTYCZNE... Z wyobraźnią... O sztuce

Last articles
W aksamitkowym pędzie...
Wednesday, 28 January 2015 12:19

Obiecałam sobie, że coraz częściej będę zaglądać na stronę, pojawią się nowe prace, nowe artykuły. Obiecanki obiecanki ;) i nic poza tym.

 

Człowiek cały czas w pędzie, prowadzenie zajęć, prywatne lekcje, wszystko to powoduje, że czasu na malowanie dla siebie tak naprawdę brak, a po głowie chodzą pomysły na nowe wystawy :)

 

watercolor - aksamitka by Aneta Saks - all rights reserved

 

Wykorzystuję więc te krótkie chwile z pędzlem w dłoni i choćby podczas zajęć powstają najnowsze akwarele. Ostatnio na warsztat poszły aksamitki, ulubione kwiaty mamy, w odsłonie innej niż dotychczas, w bardziej secesyjnym wydaniu i z domieszką metody negatywowej (coraz bardziej mi się ona podoba).

 

Wiosna za pasem, puka już do drzwi, przynosząc ze sobą światło, dodając otuchy i nadziei, więc nie będzie już obiecanek ;) Trzeba tchnąć życie i na stronie :) A zatem pędzle w dłonie i do dzieła, a wszystkich zainteresowanych zapraszam na warsztaty w Domu Kultury w Wołominie. Wiosenne zapisy trwają! :)

 

All images, tutorials, tips, experiments on this website are protected under the copyright laws and may be reproduced with written permission.

Copyright © 2008-2014 Aneta Saks - All Rights Reserved.

 


Add your comment

Your name:
Comment:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Word verification:
 
Copyright 2011-2013, Aneta Saks. All rights reserved.