Recommend

AKWARELA - NAJLEPSZE STRONY

Polskie Strony Artystyczne - witryny artystów

Ekspozycje sztuki

ARTYSTYCZNE... Z wyobraźnią... O sztuce

Last articles
Gęsto i kolorowo :)
Sunday, 14 July 2013 00:00

Zaczynając tę akwarelę już na wstępie szkicu chciałam wszystko rzucić... zetrzeć, porwać... bo za dużo, bo nie tak, a materia jakoś nie chce współpracować.

 

part of my watercolor - All rights reserved

 

Ołówek się łamał, drugi bardziej drapał niż rysował (grafit pewnie z kamienia ;)), jednym słowem - same problemy... Ale szkoda papieru, może da się coś z tego wykombinować - myślę.

 

 

Wiem teraz, że nie można się tak od razu poddawać ;) Jeśli na horyzoncie jawi się światełko, nadzieja, iż da się ratować, warto dalej malować... choćby dla satysfakcji, że nie uległo się pierwszym strachom i niepowodzeniom.

 

 

I tak po tygodniowym nocnym malowaniu w końcu skończyłam najnowszą akwarelę. Dłubania, wycierania było tyle, że naprawdę czuję się jakaś taka wyzuta, zmęczona ;) Teraz marzy mi się coś lekkiego, szybkiego, raptem parę maźnięć. By rozplątać tę mieszaninę kolców i barw w mojej głowie...

 

watercolor by Aneta Saks - all rights reserved - do not copy in any way without my written permission

 

W ostatnim czasie powstały też nowe eksperymenty, powinny pojawić się w przeciągu kilku dni, ale najpierw muszę zresetować mózg ;)) i odpocząć chwilkę...

 

 

All images, tutorials, tips, experiments on this website are protected under the copyright laws and may only be reproduced with written permission.

Copyright © 2008-2013 Aneta Saks - All Rights Reserved.

 

 


Add your comment

Your name:
Comment:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Word verification:
 
Copyright 2011-2013, Aneta Saks. All rights reserved.