Recommend

AKWARELA - NAJLEPSZE STRONY

Polskie Strony Artystyczne - witryny artystów

Ekspozycje sztuki

ARTYSTYCZNE... Z wyobraźnią... O sztuce

Last articles
Majowe trawy / May tansy
Friday, 22 February 2013 00:00

Wrzuciłam kilka zaległych akwarelek do galerii, jedne starsze, drugie nowsze (lecz nie najnowsze ;)), ale i tak widać różnicę w malowaniu...

 

Kiedyś ważne było światło, kontrast, teraz szukam kształtów i łączeń, walorów i struktury, szukam siebie w tym moim malowaniu.

 

Przewietrzyłam swoje stare newsy, głównie działy dotyczące publikacji i nagród. Nie będę już robić indywidualnych artykułów ich dotyczących... postaram się o systematyczną aktualizację tego jednego co jest ;) Za to najnowsze smaczki zawsze jakoś wplotę w atelierowym pisaniu :>

 

Po staremu zostaną reportaże z wystaw i inne, bardziej 'oblegane' tematy na stronie, dlatego mam nadzieję, że będzie więcej tutoriali i porad. Idzie wiosna, czas na pierwsze porządki... :)

 

 

May tansy - watercolor by Aneta Saks - All right reserved - Do not copy in any way without my written permission

 

Majowe trawy z wrotyczem - powstały na ostatnich piątkowych warsztatach, które prowadzę. W zamierzeniu był wiejski pejzaż, ale gdy ukończyłam akwarelę moim oczom ukazała się majowa łąka... oczywiście możemy wyobrazić sobie, że hen tam daleko majaczą we mgle wiejskie gospodarstwa :)

 

 

Add your comment

Your name:
Comment:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Word verification:
 
Copyright 2011-2013, Aneta Saks. All rights reserved.